Volkswagen T1 Camper 1967

Startbod

46.000,00 - 52.000,00

Kavelnummer: 164 - 64

Kaveltype: % BTW

Deze Volkswagen T1 Camper is in 1967 geleverd in Duitsland. De spijlbus heeft in het verleden een bare-metal restauratie ondergaan en ziet er daardoor goed uit. De afgelopen jaren is de onderzijde opnieuw behandeld. De kleurstelling van Pearl White en Velvet Green is period-correct. Ook technisch heeft de T1 diverse upgrades ontvangen. Zo is het mooi lopende 1600cc blok voorzien van onlangs gereviseerde dubbele Weber carburateurs, wat voor extra trekkracht zorgt ten opzichte van een standaard motor. Wel zo prettig bij een camper. Ook is de T1 voorzien van CSP schijfremmen. Het stuurhuis is zeer recent gereviseerd en daardoor stuurt de T1 prettig. Er is een Empi shifter met aparte toerenteller gemonteerd. De T1 is volledig omgebouwd tot camper, met een gloednieuwe inrichting. Er is een rock & roll bed geplaatst, gasstel, gootsteen, koelkast, extra accu met apart laadsysteem en kampeeraansluiting. Dit alles is nog nooit gebruik. Al met al is dit een prachtige turn-key T1 camper die helemaal klaar is voor veel kampeerplezier. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.