Rolls-Royce Silver Shadow 1974

Startbod

12.500,00 - 14.500,00

Kavelnummer: 164 - 9

Kaveltype: % BTW

De Rolls-Royce Silver Shadow uit 1974 is een luxe limousine, die werd geproduceerd door het Britse automerk Rolls-Royce van 1965 tot 1980. Het interieur van de Silver Shadow was een meesterwerk van vakmanschap en luxe. Rolls-Royce stond bekend om zijn aandacht voor detail, en het interieur van de Silver Shadow was daar een perfect voorbeeld van. De Silver Shadow stond bekend om zijn uitstekende rijcomfort en soepele wegligging, mede dankzij een onafhankelijke ophanging aan de voor- en achterzijde. Het was ontworpen voor langeafstandsritten en bood een stille rijervaring. Rolls-Royce is vanaf de beginjaren tot op heden een statussymbool en een symbool van luxe en verfijning. Dit exemplaar is uitgevoerd in een prachtige bordeaux lak over een beige interieur. Ook is het een weinig gezien linksgestuurd exemplaar. Het interieur oogt compleet, met gebruikssporen behorend bij de leeftijd. De auto is recent technisch nagelopen, waarbij er voor een aanzienlijk bedrag aan onderhoud is uitgevoerd. Facturen hiervan zijn aanwezig, zie de foto's. Cosmetisch kent de auto enige aandachtspunten, zowel qua lak als interieur. Dit maakt het een interessante auto om verder te perfectioneren of om zo mee te gaan rijden. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.