MV Agusta Sport 1965

Startbod

1.600,00 - 1.900,00

Kavelnummer: 159 - 26

Kaveltype: % BTW

  • Merk

  • MV

  • Model

  • Agusta Sport

  • Carrosserie

  • Overig

  • Bouwjaar

  • 1965

  • Chassisnummer

  • 31369312

  • Datum eerste toelating

  • 01-07-1965

  • Kleur

  • Blauw

In 1965 was MV Agusta een bekend Italiaans merk dat bekend stond om zijn hoogwaardige motorfietsen, vooral in de wereld van wegraces. MV Agusta stond bekend om krachtige en hoogwaardige motoren. MV Agusta had in die tijd al verschillende successen behaald in de wegracesport, en de modellen werden vaak gebruikt door bekende coureurs in verschillende competities. De Sport-modellen waren ontworpen met het oog op prestaties op de racebaan. MV Agusta produceerde vaak motorfietsen in beperkte aantallen, wat bijdroeg aan hun exclusiviteit en waarde op de markt. Tegenwoordig worden historische MV Agusta-motorfietsen, inclusief de Sport-modellen uit 1965, beschouwd als verzamelobjecten vanwege hun zeldzaamheid, geschiedenis en de erfenis van het merk in de motorsport. Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie.