Ducati Cadet 100 cc 1969

Startbod

2.200,00 - 2.700,00

Kavelnummer: 159 - 20

Kaveltype: % BTW

De Ducati Cadet 100 cc uit 1969 is een motorfiets van het Italiaanse merk Ducati. De Ducati Cadet 100 cc had, zoals de naam al aangeeft, een motor met een cilinderinhoud van 100 cc. Dit betekent dat het een lichte motorfiets was, geschikt voor stadsgebruik en beginners. Ducati staat bekend om zijn aandacht voor stijl en vakmanschap, zelfs in kleinere modellen. De late jaren 60 waren een tijd waarin motorfietsen steeds populairder werden, vooral onder jongere rijders. Ducati had destijds al een reputatie opgebouwd in de motorsport, wat mogelijk heeft bijgedragen aan de aantrekkingskracht van hun straatmodellen. Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie.