Cimatti HMW

Startbod

2.250,00 - 2.750,00

Kavelnummer: 159 - 18

Kaveltype: % BTW

De Cimatti HMW is een Italiaanse bromfiets die in de jaren 60 en 70 populair was. Het bedrijf Cimatti werd opgericht in 1937 in Bologna, Italië, en produceerde aanvankelijk motorfietsen en later ook bromfietsen. Cimatti-bromfietsen, waaronder de HMW-modellen, waren populair in Italië en andere Europese landen vanwege hun betrouwbaarheid en efficiëntie. Ze werden vaak gebruikt als vervoermiddel voor korte afstanden en werden gewaardeerd om hun eenvoud en zuinigheid. Net als veel andere bromfietsen uit die periode, worden Cimatti HMW-bromfietsen vandaag de dag soms verzameld en gerestaureerd door liefhebbers. Cimatti staakte uiteindelijk de productie van bromfietsen en motorfietsen, en het bedrijf verdween uit de markt in de jaren 80. Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie en is voorzien van een HME motorblok.