Triumph TR 6 Pi 1970

Startbod

22.000,00 - 26.000,00

Kavelnummer: 155 - 44

Kaveltype: % BTW

Een Triumph TR6 Pi uit 1970, een van de meest begeerde Britse sportwagens ooit gemaakt. Deze prachtige klassieker, bekend om zijn kracht, stijl en karakter, is de ultieme rijervaring voor liefhebbers van vintage auto’s. Aangedreven door een krachtige zescilindermotor, biedt deze TR6 een ongeëvenaarde rijervaring, met een explosieve acceleratie en soepele handling, waardoor hij zich op elke weg thuis voelt, van kronkelende landwegen tot stedelijke straten.

Dit model is niet alleen leuk om in te rijden, maar betreft ook een stukje automobielgeschiedenis en een potentiële investering. De combinatie van zijn leeftijd, staat van bewaring en zijn populariteit onder verzamelaars maakt deze TR6 een waardevolle aanwinst.

Deze TR6 Pi is van de voorproductie, oftewel van eind 1968. In 1971 is de auto op Nederlands kenteken gezet en heeft sindsdien 2 eigenaren gehad. Het betreft hier dus de Europese versie met een kilometerteller in plaats van een mijlenteller. De auto levert een vermogen van 150 pk. Al voelt het alsof de auto meer onder de kap heeft.

De compressie van alle cilinders is boven 9,2:1 en de brandstofpomp van Lucas is vervangen voor de Bosch modificatie. Het chassis is recht, waarbij de carrosserie gebruikssporen heeft. Verder is de auto voorzien van een nieuw rood interieur en een RVS uitlaat. Het onderhoud is gedocumenteerd. De auto staat op 15 inch spaakwielen in plaats van de 14 inch stalen velgen.

Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.