Kranen Onderdelen

Startbod

Kavelnummer: 154 - 85

Kaveltype: % BTW

  • Merk

  • Kranen

  • Model

  • Onderdelen

  • Kleur

  • Diverse kleuren

De hier aangeboden kavel maakt deel uit van een een indrukwekkende collectie van Classic Trucks, Trailers & Collectables. Deze bijzondere kavels, afkomstig uit diverse collecties, bieden een unieke kans voor verzamelaars, liefhebbers en investeerders.

Maak gebruik van de kijkdag

Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen. Tijdens de kijkdag wordt u de kans geboden om de kavel te inspecteren en vragen te stellen aan onze collega’s ter plekke.

Voor elke liefhebber wat wils

Onze veiling omvat:

  • Top gerestaureerde kavels: Voor degenen die direct willen genieten van perfectie, presenteren we kavels die met uiterste zorg en vakmanschap zijn gerestaureerd. Een lust voor het oog en een potentieel waardevolle investering.
  • Kavels in originele conditie: Voor bieders die op zoek zijn naar authenticiteit.
  • Restauratieobjecten: Voor de enthousiastelingen die graag hun handen vuil maken, bieden we diverse projecten aan die wachten op vakmanschap en passie.
Investeer in geschiedenis

Of u nu een verzamelaar bent, zoekt naar een unieke aanwinst voor uw collectie of gewoonweg gepassioneerd bent door de rijke geschiedenis van deze voertuigen, deze veiling biedt u de kans om een stukje geschiedenis in handen te krijgen.

Uw volgende grote ontdekking wacht op u in de online veiling Classic Trucks, Trailers & Collectables te Druten!