BMW 635 CSi 1985

Startbod

23.500,00 - 26.000,00

Kavelnummer: 126 - 10

Kaveltype: % BTW

De BMW E24 is de eerste generatie van de 6-serie en één van de laatste BMW modellen met de kenmerkende ‘sharknose’ grille. Deze 635CSi beschikt over de befaamde M30 6-in-lijn, waarvan deze B34 variant indertijd de grootste reguliere (non-M) BMW productiemotor was. Tevens beschikt deze 635CSi over een handgeschakelde vijfbak. Dit exemplaar is in 1985 geleverd in Zwitserland, waar volgens het onderhoudsboekje de auto tot in het jaar 2000 is onderhouden. Daarna heeft de BMW tot in 2013 slechts ongeveer 10.000 km gereden en is binnen gestald geweest. In 2013 is de CSi naar België geëxporteerd, waar hij gedeeltelijk is gerestaureerd en in 2015 volledig is overgespoten. In 2016 is de BMW in bezit gekomen van de huidige Nederlandse eigenaar, waarna onder meer de olie is ververst, remmen rondom gereviseerd, banden vernieuwd en het stuur opnieuw bekleed. De carrosserie oogt hard en de Delphin metallic lak verkeert in goede staat. Ook het interieur ziet er netjes uit, met slechts minimale gebruikssporen. De originele boorddocumenten zijn aanwezig in het originele lederen mapje van de dealer, samen met twee brochures. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.