Peugeot 201D 1935

Startbod

12.000,00 - 15.000,00

Kavelnummer: 125 - 14

Kaveltype: % BTW

De hier aangeboden Peugeot 201D uit 1935 Ja. Het betreft hier een Europese import. In 2012 zijn de huidige eigenaren begonnen met de restauratie van de auto, welke grondig aangepakt en gedocumenteerd is door middel van een fotoboek. Deze is op aanvraag in te zien tijdens de kijkdag. Kosten noch moeite zijn gespaard, en de restauratie is in 2017 succesvol afgesloten, waarna de auto op Nederlands kenteken gezet is. De motor is gedemonteerd en gereinigd. De cilinderkop is gevlakt, de kleppen zijn geslepen en het geheel is voorzien van nieuwe pakkingen. Ook is er een nieuwe radiator gemonteerd, evenals rondom nieuwe banden en een nieuwe 12v accu. Het plaatwerk is schadevrij en opnieuw gespoten. De stoelen zijn opnieuw bekleed, inclusief het paardenhaar en jute. De bekleding van de stoelen is iets comfortabeler gemaakt. Ook de remschoenen en koppelingsplaat zijn opnieuw bekleed. Recent is de startkabel gebroken en vervangen voor een nieuwe. De oude is nog wel aanwezig. De snelheidsmeter werkt, echter is de kilometerteller vastgelopen. Na inspectie blijkt daarin een asje gebroken te zijn. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.