Batavus Super Sport 1967 (32091-109)

Batavus Super Sport 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-109

Batavus Super Sport 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 10-08-2006
Kenteken: 84-FZX-6
Chassisnummer: 39815
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 15.078 km. Kleur: Wit

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.