Avada Super Sport 1973 (32091-174)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Avada Super Sport 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-174

Avada Super Sport 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 24-10-2006
Kenteken: DS-893-J
Chassisnummer: 1834026

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.