Zundapp Sport 1960 (32091-70)

Zundapp Sport 1960

Kavelnummer / Lot number

32091-70

Zundapp Sport 1960
Datum eerste toelating: Circa 1960
Chassisnummer: 1786396
Afgelezen km. stand: 10.303 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.