Zundapp RS50 1967 (32091-61)

Zundapp RS50 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-61

Zundapp RS50 1967
Datum eerste toelating: 30-06-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 11-05-1991
Kenteken: ZM-13-94
Cilinderinhoud: 499 cc
Afgelezen km. stand: 29.936 km. Kleur: Wit

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.