Zundapp KS 50 Sport 1968 (32091-36)

Zundapp KS 50 Sport 1968

Kavelnummer / Lot number

32091-36

Zundapp KS 50 Sport 1968
Datum eerste toelating: 23-08-1968
Datum eerste afgifte Nederland: 17-08-2015
Kenteken: ZF-87-90
Chassisnummer: 5564062
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 03.671 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.