Zundapp Famel 1972 (32091-163)

Zundapp Famel 1972

Kavelnummer / Lot number

32091-163

Zundapp Famel 1972
Datum eerste toelating: 30-06-1972
Datum eerste afgifte Nederland: 10-11-2016
Kenteken: DJH-79-K

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.