Zundapp 517-40 1973 (32091-37)

Zundapp 517-40 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-37

Zundapp 517-40 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 27-06-2006
Kenteken: 52-FTF-1
Chassisnummer: 5797511
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 21.689 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is watergekoeld. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.