Zundapp 1961 (32091-27)

Zundapp 1961

Kavelnummer / Lot number

32091-27

Zundapp 1961
Circa 1961Chassisnummer: 803132

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.