Zundap KS 50 1965 (32091-44)

Zundap KS 50 1965

Kavelnummer / Lot number

32091-44

Zundap KS 50 1965
Datum eerste toelating: 30-06-1965
Datum eerste afgifte Nederland: 09-10-2017
Kenteken: ZF-99-30
Chassisnummer: 6379929
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 34.962 km. Kleur: Groen

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.