Yamaha Virago XV750 1995

By 27 februari 2020mei 25th, 202047962

Yamaha Virago XV750 1995

Yamaha Virago XV750 1995
Estimate: € 2.000-2.750,-
Datum eerste toelating: 01-01-1995
Registratie: Amerikaanse documenten
Chassisnummer: JYA3CMC03SA015110
Afgelezen km. stand: 54497 miles

Kavelnummer

47962-84

Startbod

€ 1.000,-

16-6-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Yamaha Virago bevindt een rijdende conditie. De motor heeft een inhoud van 748 CC / 54HP. Het betreft een motor met een schadeverleden waarbij beschadigingen waren aan de linker voetsteun en de achterlampkap. De motor is professioneel gerestaureerd. Ook is hij in het zwart overgespoten. Om een goed beeld van de motorfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.