Yamaha (32091-159)

Yamaha

Kavelnummer / Lot number

32091-159

Yamaha
Chassisnummer: 41003317260
Cilinderinhoud: 100 cc
Afgelezen km. stand: 01.663 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.