Wolseley Nine 2+2 open tourer 1935

By 12 september 202159392

Registratie: Nieuw Zeeland
Chassisnummer: 16325
RHD

Kavelnummer

59392-5

Startbod

€ 1.000,-

6-10-2021 vanaf 20:00 uur

De Wolseley is voorzien van een geheel nieuw geconstrueerd dragend essenhouten geraamte. De vier spatborden en treeplanken zijn reeds gerestaureerd en gereed om gespoten te worden. De beplating voor de koets moet nog aangebracht worden. De voorruit en het dashboard zijn ook aanwezig.4 cylinder motor met bovenliggende nokkenas. Met invoerpapieren uit Nieuw Zeeland. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.