Willys Jeep MB 1943

By 29 november 2018 maart 1st, 2019 38688

Willys Jeep MB 1943

Willys Jeep MB 1943
Estimate: € 22.500-25.000,-
Datum eerste toelating: 31-7-1943
Registratie: Amerikaanse documenten, alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Chassisnummer: J157444
Afgelezen km. stand: 24.385 Miles
Kleur: Groen
Bevindt zich in een rijdende conditie: Ja

20-03-2019 vanaf 20:30 uur

Een ontzettend leuke Willys Jeep! Betreft een exemplaar welke in 2011 vanuit de Amerikaanse staat Missouri naar Nederland verscheept werd. In Nederland werd er een lichte restauratie uitgevoerd waarbij zowel technisch als optisch veel onderdelen vervangen zijn. De 4 cilinder motor loopt goed en de Jeep rijdt, remt en schakelt prima. De onderzijde van de Jeep verkeert in een gezonde en solide conditie evenals de carrosserie. Diverse details als de fikse antenne, jerrycans en de fraaie klokken in het dashboard maken het tot een schitterend geheel en een geschikte klassieker voor bijvoorbeeld re-enactment. De Jeep wordt geleverd met de Amerikaanse registratie title waarop vermeld staat dat het gaat om bouwjaar 1943, wordt geleverd met USA title, de invoerrechten zijn betaald voor de EU. Helaas is de voorruit beschadigd. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.