Vespa Automatica 1966 (32091-192)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Vespa Automatica 1966

Kavelnummer / Lot number

32091-192

Vespa Automatica 1966
Datum eerste toelating: 30-06-1996
Datum eerste afgifte Nederland: 16-12-2008
Kenteken: D-852-BB
Afgelezen km. stand: 38.489 km. Kleur: Grijs

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.