Triumph TR3 1963

By 30 mei 2020juni 11th, 202048580

Triumph TR3 1963

Triumph TR3 1963
Estimate: € 33.000-37.000,-
Datum eerste toelating: 15-03-1963
Registratie: Belgische documenten
Chassisnummer: TS64799L
Cilinderinhoud: 2135 cc
Afgelezen km. stand: 18730 Miles
Kleur: Groen

Kavelnummer

48580-11

Startbod

€ 1.000,-

11-6-2020 om 17:00 uur
1-7-2020 vanaf 20:00 uur
zie de veilinginformatiepagina

Deze prachtige Britse sportwagen, geleverd aan eerste eigenaar op 15 maart 1963, heeft in 2003 en 2008 in België een totale restauratie ondergaan met uitsluitend nieuwe originele onderdelen. Gepresenteerd in het typische kleurenschema van British Racing Green met zwart lederen interieur, is dit een auto die klaar is voor zomers autorijden. Er is zeer veel documentatie aanwezeig, waaronder een keuringsrapport, taxatierapport en rekeningen van de restauratie. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.