Suzuki GSX-550 EF

By 1 december 2017december 11th, 201730135

Suzuki GSX-550 EF

Suzuki GSX-550 EF.
Kenteken: Duitse documenten.
Afgelezen km. stand: 47.074 km.
Kleur: wit/rood.

Kavelnummer / Lot number

30315-15

Startbod / Starting bid

€ 100,-

Auction information

14-12-2017 om 17.00 uur
03-01-2018 vanaf 20.30 uur
16-12-2017 van 10:00 – 16:00 uur
02-01-2017 van 10:00 – 16:00 uur

Documentatie / Documentation

Deze Suzuki zich in een te restaureren conditie. Er zitten diverse beschadigingen aan de motorfiets. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.