Sunbeam Alpine 1965

By 4 oktober 2019 januari 30th, 2020 44682

Sunbeam Alpine Roadster 1965

Kavelnummer

44682-83

Sunbeam Alpine Roadster 1965
Estimate: € 14.500-18.000,-
Datum eerste toelating: 28-02-1965
Registratie: Belgische documenten
Chassisnummer: 002294
Afgelezen km. stand: 9444 Miles
Kleur: Groen

Aftersale

U kunt deze auto kopen in de Aftersale. Bel ons voor de prijs of stuur een e-mail.
info@classiccar-auctions.com
Tel. (+31) 06 33 33 35 39
Neem contact op

Sunbeam Alpine Roadster voor restauratie. De Alpine is puntgaaf, dus een perfecte en solide basis! De motor loopt. De auto moet volledig gerestaureerd worden. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.