Seat Ibiza 1.6 TDI 2014

By 29 maart 2018mei 17th, 201833412

Seat Ibiza 1.6 TDI 2014

Seat Ibiza 1.6 TDI 2014
Estimate: € 16.000-19.000,-
Datum eerste toelating: 2014
Kenteken: De auto heeft geen documenten
Afgelezen km. stand: 9.347 km
Interieur: Wit.

Kavelnummer / Lot number

33412-47

Startbod

€ 1.000,-

30-05-2018 vanaf 20:30 uur

Deze lichtgewicht TDI is in de winter van 2014-2015 als nieuwe auto voor endurance races gebouwd, wat wil zeggen dat hij getuned is op uithoudingsvermogen, Er is alleen in 2015 en 2016 mee geracet en hij heeft slechts 9.347 km nu op de teller staan. De auto is voorzien van een goed gekeurde rolkooi, een racestoel(met oren), een zespuntsgordel voor HANS systeem en een AIM datalogger(Albi Engineering). Dit is de data specialist van oa Ekris motorsport in de GT4 competitie. Deze AIM is een uitgebreide datalogger. Er is een tweede stoel met gordel zodat op track days met passagiers gereden kan worden, er is een brandblusser en een downpipe uitlaat zonder demper. Verder is er een complete koffer voorzien met een Kenwood communicatie systeem zodat via de helm gecommuniceerd kan worden. De auto is ook voorzien van een vaste platensper en verder zijn er nog 6 extra racevelgen, waarvan twee met nieuwe regenbanden en twee met nagenoeg nieuwe banden. Er is een reserve 1.6 TDI motor plus startmotor, twee sets kunststof deuren, een kunststof motorkap, een achterklep, een nieuwe achterbumper en andere delen zijn ook aanwezig. De auto is getracht zo licht mogelijk te maken door onder andere de kunststof motorkap en deuren te vervangen, waardoor hij een racegewicht heeft van circa 1020 kilo (vergelijkbare seats 1140kg), waarmee hij in de sportklasse op Zandvoort rondetijden van 2.07 goed aan kan en zelfs met een geroutineerde rijder nog een tiende lager kan halen. De normtijd in de sportklasse was 2.05, daaronder zou betekenen dat je in de supersport ingedeeld wordt (de auto’s met 240 plus pk’s). De auto heeft meerdere prijzen weten te bemachtigen en betekent veel plezier voor hele lage runningskosten. De auto is altijd in onderhoud geweest en gebouwd bij Ferry Monster autosport in Numansdorp. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This lightweight TDI was built in the winter of 2014-2015 as a new car for endurance races, which means that it is tuned on endurance. It only raced in 2015 and 2016 and now has only 9,347 km on the odometer. The car is equipped with a well-approved roll cage, a race chair (with ears), a six-point belt for the HANS system and an AIM datalogger (Albi Engineering). This is the data specialist of Ekris motorsport in the GT4 competition. This AIM is an extensive data logger. There is a second seat with belt so that passengers can be driven on track days, there is a fire extinguisher and a downpipe exhaust without silencer. There is also a complete case with a Kenwood communication system so that you can communicate via the helmet. The car is also equipped with a fixed platform and there are also 6 extra racing wheels, two with new rain tires and two with almost new tires. There is a spare 1.6 TDI engine plus starter motor, two sets of plastic doors, a plastic bonnet, a tailgate, a new rear bumper and other parts are also present. The car has been tried to make it as light as possible by replacing the plastic bonnet and doors, so he has a racing weight of about 1020 kilos (comparable seats 1140kg), with which he can handle lap times of 2.07 well in the sports class at Zandvoort and even with a seasoned driver can get a tenth lower. The norm time in the sport class was 2.05, which would mean that you are classified in super sport (the cars with 240 plus horsepower). The car has won several prizes and means a lot of fun for very low runnings costs. The car has always been maintained and built at Ferry Monster motorsport in Numansdorp. For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.