RAP Super (32091-165)

RAP Super

Kavelnummer / Lot number

32091-165

RAP Super
Chassisnummer: 3856B
Afgelezen km. stand: 11.499 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.