RAP Rocky (32091-29)

RAP Rocky

Kavelnummer / Lot number

32091-29

RAP Rocky
Chassisnummer: 48681
Afgelezen km. stand: 17.514 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.