RAP Rocky (32091-28)

RAP Rocky

Kavelnummer / Lot number

32091-28

RAP Rocky
Chassisnummer: 31506
Afgelezen km. stand: 07.515 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.