Puch VS 50 D 1959 (32091-50)

Puch VS 50 D 1959

Kavelnummer / Lot number

32091-50

Puch VS 50 D 1959
Datum eerste toelating: Circa 1959
Chassisnummer: 6706781
Afgelezen km. stand: 12.716 km. Kleur: Groen

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.