Puch VS 50 1977 (32091-67)

Puch VS 50 1977

Kavelnummer / Lot number

32091-67

Puch VS 50 1977
Datum eerste toelating: 31-12-1977
Datum eerste afgifte Nederland: 06-10-2006
Kenteken: DL-580-R
Chassisnummer: 7317937
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 22.522 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.