Puch VS 50 1970 (32091-57)

Puch VS 50 1970

Kavelnummer / Lot number

32091-57

Puch VS 50 1970
Datum eerste toelating: Circa 1970
Datum eerste afgifte Nederland:
Kenteken:
Chassisnummer: 6067739
Afgelezen km. stand: 31.404 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.