Puch VS 50 1968 (32091-60)

Puch VS 50 1968

Kavelnummer / Lot number

32091-60

Puch VS 50 1968
Datum eerste toelating: Circa 1968
Chassisnummer: 73114119
Afgelezen km. stand: 14.750 km. Kleur: Groen

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.