Puch MV50 1970

Door 9 juli 2020augustus 10th, 202049889

Puch MV50 1970

Merk: Puch
Model: MV50
Afgelezen Km-stand: 47270 Km
Estimate: € 1.800-2.200,-
Chassisnummer: 7840498
Kenteken: 32-FFZ-5
Registratiedocumenten: Nederlandse documenten
Datum eerste toelating: 01-07-1970
Conditie: Gebruikt

Kavelnummer

49889-22

Startbod

€ 500,-

Bieden - Bid - Bieten

24-8-2020 vanaf 20:00 uur

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.