Puch MV50 1970 (32091-58)

Puch MV50 1970

Kavelnummer / Lot number

32091-58

Puch MV50 1970
Datum eerste toelating: Circa 1970
Datum eerste afgifte Nederland: 11-04-2006
Kenteken: 32-FFZ-5
Chassisnummer: 7840498
Afgelezen km. stand: 47.270 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.