Puch MV 50 S 1957 (32091-223)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Puch MV 50 S 1957

Kavelnummer / Lot number

32091-223

Puch MV 50 S 1957
Datum eerste toelating: Circa 1957
Chassisnummer: 6307561
Afgelezen km. stand: 19.688 km. Kleur: Groen

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.