Porsche 911 T Targa 2.2 1970

Door 9 mei 2018mei 24th, 201833412

Porsche 911 T Targa 2.2 1970

Porsche 911 T Targa 2.2 1970
Estimate: € 62.000-67.000,-
Datum eerste toelating: 1970
Kenteken: Amerikaanse documenten, BTW en invoerrechten zijn voldaan
Chassisnummer: 9110112449
Cilinderinhoud: 6 cilinders, 2.195 cc
Afgelezen km. stand: 56.939 mi
Kleur: Zilver
Interieur: Zwart.

Kavelnummer / Lot number

33412-3

Startbod

€ 1.000,-

30-05-2018 vanaf 20:30 uur

Deze Porsche is een aantal jaren geleden gerestaureerd. Nadat de auto compleet gedemonteerd was, zijn alle delen van binnen en van buiten gespoten. De voor- en achterwiel ophanging is compleet gedaan. De motor is gereviseerd alsook de carburateurs. Ook het gehele interieur is vernieuwd inclusief twee nieuwe stoelen. De auto is rijdend maar heeft langere tijd stil gestaan. Geadviseerd wordt om een onderhoudsbeurt uit te voeren alvorens te gaan rijden. Er is een uitgebreide fotoreportage van de restauratie aanwezig. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This Porsche has been restored a few years ago. After the car was completely dismantled, all parts were sprayed inside and outside The front and rear wheel suspension was completely done. The engine has been overhauled as well as the carburetors. The entire interior has also been renewed including two new seats. The car is driving but has stood still for a long time. It is advised to carry out a service before driving. There is an extensive photo report of the restoration. For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.