Porsche 911 Coupe 1967

By 27 oktober 2019 november 8th, 2019 44083

Porsche 911 Coupe 1967

Porsche 911 Coupe 1967
Estimate: € 65.000-69.000,-
Datum eerste toelating: 30-06-1967
Registratie: USA, alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Chassisnummer: 307436
Cilinderinhoud: 1.991cc
Carrosserie: Coupé
Afgelezen km. stand: 5.506 miles
Kleur: Geel

Kavelnummer

44083-3

Startbod

€ 1.000,-

27-11-2019 vanaf 20:30 uur

Deze Porsche 911 werd gebouwd in 1967 en in California, USA afgeleverd aan de eerste eigenaar. Dit betreft een restauratieproject waarvan de carrosserie en het lakwerk reeds zijn gerestaureerd. De kleur van deze Porsche 911, Bahama geel, is de originele kleur van de auto. De overige zaken dienen nog gerestaureerd of gereviseerd te worden. Het chassisnummer van deze Porsche is 307436 en het motornummer van de 1991cc 6-cilinder boxermotor is 6310564.