Piaggo P150X 1981 (32091-26)

Piaggo P150X 1981

Kavelnummer / Lot number

32091-26

Piaggo P150X 1981
Datum eerste toelating: 30-06-1981
Datum eerste afgifte Nederland: 18-08-2014
Kenteken: 85-MF-HK
Cilinderinhoud: 149 cc
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 33.862 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.