Peugeot 404 Cabriolet 1963 – No Reserve

By 7 juni 2021juni 10th, 202156904

Peugeot 404 Cabriolet 1963
Datum eerste toelating: 01-07-1963
Registratie: Amerikaanse documenten alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Chassisnummer: 4590701
Afgelezen km. stand: 64121 Km

Kavelnummer

56904-5

Startbod

€ 1.000,-

30-6-2021 vanaf 20:00 uur

Het betreft hier een unieke en geweldige auto! Deze Peugeot 404 staat draagt geheel haar eerste lak en is verder ook super origineel. De auto is afkomstig van de eerste eigenaar in Texas voordat ze naar Nederland kwam. Middels de documentatie bij de auto is de 404 aantoonbaar afkomstig van de eerste eigenaar en zelfs het service boekje is nog aanwezig! Mr. Severn bestelde de 404 in 1963 met een soft- én hardtop. Hij gebruikte de auto tot 1995 bijna dagelijks en besloot haar daarna in opslag te zetten. Door het enige stilstaan loopt de motor inmiddels niet meer. Deze 404 is een zeer goede basis om te restaureren. De auto heeft een nieuwe bodem nodig en reparaties aan de onderzijde van de voorschermen. Verder is de auto volledig vrij van roest. Waar kun je in deze staat nog een Peugeot 404 vinden? Een volledig originele auto, met historie én van eerste eigenaar? Deze auto laat zien wat het is. Een prachtig origineel exemplaar die klaar is voor restauratie. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.