Pegaso Viertakt 1958

Door 10 juli 2020augustus 10th, 202049889

Pegaso Viertakt 1958

Merk: Pegaso
Model: Viertakt
Afgelezen Km-stand: 14378 Km
Brandstof: Anders
Estimate: € 1.600-1.900,-
Chassisnummer: 20228
Datum eerste toelating: 01-07-1958
Conditie: Gebruikt

Kavelnummer

49889-21

Startbod

€ 500,-

Bieden - Bid - Bieten

24-8-2020 vanaf 20:00 uur

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.