Pegaso Viertakt 1958 (32091-15)

Pegaso Viertakt 1958

Kavelnummer / Lot number

32091-15

Pegaso Viertakt 1958
Datum eerste toelating: Circa 1958
Chassisnummer: 20228
Afgelezen km. stand: 14.378 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.