NSU Sport 1956 (32091-18)

NSU Sport 1956

Kavelnummer / Lot number

32091-18

NSU Sport 1956
Datum eerste toelating: Circa 1956
Chassisnummer: 10339
Afgelezen km. stand: 31.467 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.