Jaguar “His Masters Voice” autoradio

Huidig bod Startbod

Wij vragen een credit card verificatie met zekerheidsstelling van € 2500, Lees meer

Bieden vanaf

Kavelnummer: 179 - 50

Kaveltype: BTW

  • Merk

  • Jaguar “His Masters Voice” autoradio

Zeer zeldzaam! Radiomobile model 4202 radio met Type A-versterker, montageset en bedrading. Deze waren beschikbaar voor installatie door dealers voor Jaguar van 1951 tot 1960. Ze kunnen ook zijn gebruikt in andere Britse automerken, aangezien Radiomobile radio's voor iedereen maakte. Deze radio omvat de afstemkop, de versterker en de originele montagesets. Niets is getest, wordt verkocht zoals het is. Zou een geweldige accessoire zijn voor uw restauratie van XK140/150 DHC/FHC! Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.