Nassetti Viertakt (32091-13)

Nassetti Viertakt

Kavelnummer / Lot number

32091-13

Nassetti Viertakt
Chassisnummer: 80121
Afgelezen km. stand: 0.199 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.