Nassetti Cross Viertakt (32091-49)

Nassetti Cross Viertakt

Kavelnummer / Lot number

32091-49

Nassetti Cross Viertakt

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Het betreft een Cross uitvoering. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.