MV Agusta Sport 1965 (32091-81)

MV Agusta Sport 1965

Kavelnummer / Lot number

32091-81

MV Agusta Sport 1965
Datum eerste toelating: Circa 1965
Chassisnummer: 31369312

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.