MV Agusta (32091-206)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

MV Agusta

Kavelnummer / Lot number

32091-206

MV Agusta
Chassisnummer: 12719204

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.