Moto Morini (32091-8)

Moto Morini

Kavelnummer / Lot number

32091-8

Moto Morini
Chassisnummer: 8238 37374
Aantal versnellingen: 4

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.